Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2016'nın ilk çeyreğinde kurulan Bibilenvar İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve Vergi Hukuku kapsamında hizmet vermektedir. Amacımız; ziyaretçilerimizi bireysel ve kurumsal açıdan Yasal Mevzuat hükümleri doğrultusunda bilgilendirme yapmak ve herhangi bir hak kaybının ya da idari para cezasının oluşmasını engelleyici tedbirler alarak gerekli zeminin oluşturulmasını sağlamaktır.

“Online birebir danışmanlık” sloganı ile Türkiye’de ilk defa kişiye özgü soru ve soruların cevaplarını Yasal mevzuat taramasından geçirerek kişilerin hak kayıplarının önüne geçilmesi temel hedefimizdir. Üyelerimiz tarafından sorulan sorular, İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve Vergi Hukuku konularında uzman çalışanlarımız tarafından cevaplandırılarak 2 iş günü içerisinde üyemiz bilgilendirilmektedir.

Bibilenvar olarak hem bireysel üyelerimize hem de kurumsal üyelerimize gerekli desteği vermekteyiz.

Misyonumuz, üyelerimizin Kanundan doğan sorumluluklarının yerine getirilmesi ve hak kayıplarının önlenmesinde minimum maliyetle maksimum faydaya ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz, bilgininin yanında olarak üyelerimizin hayatını kolaylaştırıp, değişen mevzuat hükümlerinin karmaşıklığını gidermek ve sorunların çözüme kavuşmasını sağlamaktır.