Anasayfa / Emeklilik Tarihi Hesaplama - Emekli Maaşı Hesaplama - Tazminat Hesaplama Online Birebir Danışmanlık Hizmeti

Emeklilik Tarihi Hesaplama - Emekli Maaşı Hesaplama - Tazminat Hesaplama Online Birebir Danışmanlık Hizmeti

Bibilenvar, Türkiye'de ilk ve tek online birebir danışmanınız olarak, hizmet vermeye başladı. Her eve, her işyerine bir danışman sloganıyla hem bireysel danışmanlık hizmeti hem de kurumsal danışmanlık hizmeti bi soru paketi satın alarak faydalanabilirsiniz.

Kişiye Özel Birebir Sorularınız Cevaplandırılıyor 

Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti Ticaret Ltd. Şti. olarak, en çok merak edilen İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Vergi Hukuku sorularınızı cevaplıyoruz. Kanundan doğan haklarınızı kaybetmeyin, Bibilenvar ile uzmanlarımız haklarınızı sizler için hatırlatıyoruz. Erken emekli olmanızı, doğru tazminat almanızı, emekli maaşınızı doğru almanızı ve benzeri hizmetleri sizler için veriyoruz. 

İnternetten Kredi Kartı İle Güvenli Alışveriş Güvenilir Danışmanlık Hizmeti

Ziyaretçilerimizin aşağıda açıklamış olduğumuz konularda, online danışmanlık hizmeti alarak İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Vergi Hukuku sorularını, uzmanlarımız aracılığıyla cevaplıyoruz. 

Güvenilir alışveriş hizmeti ile siz değerli ziyaretçilerimizin emeklilik tarihlerini, emekli maaşlarını, kıdem tazminatlarını, ihbar tazminatlarını, iş güvencesi tazminatlarını, işsizlik maaşını ve daha bir çok hesaplama işlemi ile soru ve sorularınızı cevaplıyoruz.

Ne zaman emekli olurum dert etme bibilenvar emeklilik tarihi hesaplama yanınızda

Sosyal Güvenlik Hukukunda en karmaşık sorular genellikle emeklilik hesaplama soruları olarak gelmektedir. Bibilenvar olarak siz değerli ziyaretçilerimizin  emeklilik tarihini hesaplıyoruz. SSK emeklilik hesaplama, bağkur emeklilik hesaplama, memur emeklilik hesaplama, isteğe bağlı emeklilik hesaplama işlemleri ve yurtdışı emeklilik hesaplama işlemlerini sizin için yapıp ne zaman emekli olacağınızı bildiriyoruz.

Kısmi emeklilik hesaplama, malulen emeklilik hesaplama, 3600 günden emeklilik hesaplama, erken emeklilik, emeklilikte yaşa takılanlar, yurtdışı emeklilik hesaplama, yurtdışı borçlanma hesaplama ve benzeri emeklilik hesaplama işlemleriniz için Bibilenvar. 

Emeklilikte SSK Emeklilik mi Bağkur Emeklilik mi Daha Avantajlı? 

Emeklilik statüsü, kişinin hizmet süresi, ve yatırılan primler bağkur emekliliği mi yoksa ssk emekliliği mi hangisi kişiye daha faydalı? Hangi emeklilik statüsünden erken emeklilik hakkınız bulunmakta? SSK emeklilik maaşı mı daha yüksek yatacak, Bağkur emeklilik maaşı mı?

Siz değerli ziyaretçilerimizin tarafımıza yönlendirdiği ve kendilerinden izin alarak sitemizde paylaştığımız danışmanlık hizmetlerimizi kontrol edebilirsiniz.. Emeklilik tarihini merak eden ziyaretçilerimizin  soru ve kendilerine yönlendirdiğimiz cevapları aşağıdan tıklayarak görebilirsiniz.

Ne Zaman Emekli Olurum Emeklilik Soru Cevapları-1

 Ne Zaman Emekli Olurum Emeklilik Soru Cevapları 2

Ne Zaman Emekli Olurum Emeklilik Soru Cevapları 3

Emekli maaşı düşük mü geldi? Bibilenvar sizin için emekli maaşınızı hesaplasın

Emekli maaşının düşük gelmesi bazen hesaplama hatalarından, bazen de sgk hizmet dökümü bilgilerinin eksik olmasından kaynaklıdır. Emekli maaşı düşük gelen ziyaretçilerimiz, emekli olduklarında ne kadar emekli maaşı bağlanacağını merak eden ziyaretçilerimiz Bibilenvar güvencesi ile emekli maaşlarını kontrol ediyor. 

Tazminat Hesaplamaları

Tazminat hesaplamaları da özellikle hem bireysel hem de kurumsal danışmanlık hizmeti olarak vermiş olduğumuz bir hizmet türüdür. Hem tekil ziyaretçilerimiz hem de firma temsilcilerimiz kıdem tazminatı hesaplama, ihbar tazminatı hesaplama ve benzeri tazminat hesaplamalarını yanlış yapmaktadır.

İşten ayrılma durumunda tazminat hak edip, edilmediği hususunda İş Hukuku uzmanlarımız ayrıcalıklı olarak ziyaretçilerimizi yönlendirmektedir. işten çıkış nedenleri ve tazminat hesaplamları siz değerli ziyaretçilerimiz için Bibilenvar farkı ile online birebir danışmanlık hizmetinde. 

İşsizlik maaşı hesaplama rapor parası hesaplama

İşsizlik maaşı hesaplama ve rapor parası hesaplama ve benzeri diğer her türlü Devlet ödeneklerinin şartlarını ve hesaplama işlemlerini sizler için online ortama taşıdık. 

İşsizlik maaşı almanın şartları nelerdir? ne kadar işsizlik maaşı alırım? Rapor param yatmadı? Analık rapor ücretim neden yatmıyor? 2 günlük rapor parası işverenden alınır mı? Bu ve benzeri hem sosyal güvenlik kanunu hem de iş kanunu gereği merak ettiğiniz her şeyi Bibilenvara sorabilirsiniz.

Bibilenvara Ücretsiz Üye Olun Hizmetlerimizden Faydalanmaya Başlayın

Bibilenvar birebir danışmanlık hizmeti vererek, ziyaretçilerimizi Kamu bürokrasisinden ve zahmetinden kurtarıyoruz. Hem emeklilik konusunda hem tazminatlar konusunda bisoru paketlerinden soru paketi satın alan ziyaretçilerimizin Kanundan kaynaklanan haklarını almalarını sağlıyoruz. 

İlk yapmanız gereken Bibilenvara üye olmak!

https://www.bibilenvar.com/login bağlantısını tıklayarak (sitemizin sağ üst köşesinden de girip yapaiblirsiniz) sitemize ücretsiz üyelik oluşturarak, ücretsiz hizmetlerimizden, bülten gönderimi, mevzuat takibi, Yasal değişikliklerden doğru ve anında haberdar olma ve benzeri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Profilinizi düzenleyebilir, Fatura bilgilerinizi kontrol edebilir, satın aldığınız soru paketlerini görebilir ve sorduğunuz soruları takip edebilirsiniz. 

Ücretli Soru Sormak İçin BiSoru Paketleri

Sitemize giriş yaparak, sepetinize bi soru paketleri alabilirsiniz. Bisoru paketlerimiz

  • Başlangıç Paketi

  • Gold Üyelik

  • Platinum Üyelik

  • Platinum Plus

Paketlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.. Platinum üyelik ve Platinum Plus üyelik paketlerini daha çok, Muhasebeciler, Mali müşavirler, yeminli mali müşavirler, Danışmanlık şirketleri, Firma yetkilileri tercih etmektedir.

https://www.bibilenvar.com/bisoru-paketleri linki ile, bisoru paketlerimize ulaşabilir ve dilediğiniz paketi, güvenli alışveriş yolu ile temin edebilirsiniz. 

Güvenilir Kolay Ödeme Banka Havalesi veya Kredi Kartı İle Güvenli Alışveriş

Banka Havalesi veya Kredi Kartınızla kredi yükleyebilirsiniz ve danışmanlık almak istediğiniz konu hakkında, sorunuzu ya da sorularınızı iletebilirsiniz. 

Sorduğunuz sorular, danışmanlarımızın uygun bulması ve Bibilenvar Komisyon görüşü tarafından onaylandıktan sonra sizlere en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır. (Tahminen 2 saat içinde dönüş yapılmaktadır. Ama sorunuzun araştırma ve yerinde tespit ve benzeri konuları içermesi halinde, uzmanlarımız sizin için Kamu Birimleri ile birebir görüşerek sorularınıza net cevapları oluşturabilmek için en geç 2 iş günü süreleri bulunmaktadır.)

2017 Sonuna Kadar Başlangıç Paketi Satın Alan Üyelerimize Ekstra Bir Soru Hakkı da Bibilenvardan

2017 sonuna kadar, bisoru paketlerinden başlangıç paketi satın alarak, sitemizdeki uzmanlara sorularını ileten siz değerli ziyaretçilerimize, hiç bir ücret ödemeden ekstra bir soru hakkı tanımaktayız. 

Sorularınızdaki eksiklik nedeni ile, danışmanlarımız size tam ve doğru cevap verebilmek için ekstra soru sorma ihtiyacı hissedebilirler. Sizlerin tekrar ödeme yapmanızdan ziyade güveniniz bizim için önemlidir. Bu gibi durumlarda da Danışmanlırımızın sizlere ekstra soru hakkı tanımaları mümkündür.

Herkese Her Eve Her İşyerine Bir Danışman Bibilenvar 

Emeklilik Tarihi Hesaplama Emekli Maaşı Hesaplama Tazminat Hesaplama Online Birebir Danışmanlık Hizmeti iş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Vergi Hukuku SSK emeklilik hesaplama bağkur emeklilik hesaplama Kısmi emeklilik hesaplama Ne zaman emekli olurum Tazminat Hesaplamaları İşsizlik maaşı hesaplama rapor parası hesaplama 2 günlük rapor parası


Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2016'nın ilk çeyreğinde kurulan Bibilenvar İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve Vergi Hukuku kapsamında hizmet vermektedir.

  İletişim
  Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

info@bibilenvar.com

0216 456 47 81

0216 456 47 82

Emeklilik Tarihi Hesaplama - Emekli Maaşı Hesaplama - Tazminat Hesaplama Online Birebir Danışmanlık Hizmeti