Çalışma Şeklimiz

Anasayfa / Çalışma Şeklimiz

Online birebir danışmanlık uygulamasını ilk defa siz değerli üyelerimize sunan bibilenvar siz değerli üyelerimize, bireysel ve kurumsal açıdan Yasal Mevzuat hükümleri hakkında bilgilendirme yapmak ve herhangi bir hak kaybının ya da idari para cezasının oluşmasını engelleyici tedbirler alarak gerekli zeminin oluşturulmasını sağlamaktadır. Bibilenvar.com adresinden üyelik paketlerinden satın alarak soru sormaya başlayabilirsiniz. Sorularınız uzman kadromuz tarafından 2 iş günü içerisinde cevaplandırılacaktır. 2 iş günü içerisinde cevaplandırılamayan sorular üyelerimize ayrıca bildirilecektir. Sorularınız, İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve Vergi Kanunları mevzuatına hakim uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmaktadır.
Bibilenvar ailesi olarak, üyelerimizin soruları cevaplandırılırken, gerekli görüldüğü takdirde ilgili idari birimleri ziyaret edilerek üyelerimize özgü soru ve sorunlara cevap aranmaktadır. Özellikle mevzuatta boşluk oluştuğu durumlarda, Kanun ve türev mevzuatın uygulamada hangi süreçlerle karşılaşıldığı, ziyaretçilerimizin soru ve sorunlarının Yasalara uygun olarak nasıl çözümlenmesi gerektiği konusunda idari birimlerden görüş alınarak üyelerimize bilgi verilmektedir.
Üyelerimizin kişi ve kimlik bilgileri 3.kişiler ile paylaşılmamakta ve gizlilik ilkelerine önem verilmektedir. Sosyal Güvenlik Hukuku, İş Hukuku ve Vergi Hukuku’ndan doğan soru ve sorunlarına mümkün olan en kısa sürede birebir iletişim ile cevap vererek Kanun’dan kaynaklanan haklardan faydalanılması ve sorumlulukların yerine getirilmesi hususunda yardımcı olmak ve MİNİMUM MALİYETLE MAKSİMUM FAYDAYA ulaşmalarını sağlamak temel prensibimizdir.


Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2016'nın ilk çeyreğinde kurulan Bibilenvar İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve Vergi Hukuku kapsamında hizmet vermektedir.

  İletişim
  Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

info@bibilenvar.com

0216 456 47 81

0216 456 47 82