Çalışma İzinleri

Anasayfa / Çalışma İzinleri

Uluslararası İşgücü Kanunu ve Yabancıların Çalışma İzinleri Hakkında Kanun ve türev mevzuatları gereği, yabancı personel çalıştıracak müşterilerimize çalışma izinlerinin alımı, ikamet izinlerinin alımı vb. konular ile ilgili kurumlara süresinde bildirimlerin yapılması hususunda teknik destek ve hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’de çalışmak isteyen yabancılar çalışmaya başlamadan önce çalışma izni almak zorundadır (4817 sayılı Kanun md.4). Çalışma izni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilmektedir. Ancak istisna olarak ülkemizdeki Serbest Bölgelerde çalışacak yabancılara Ekonomi Bakanlığı, Üniversitelerde görev yapacak yabancı uyruklu akademik personele ise YÖK çalışma izni vermektedir.

İşyerinizde ya da konutunuzda yabancı personel çalışma izni hakkında danışmanlık için teklif isteminiz yeterli olacaktır.

Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. olarak, yabancı personelin ülkemizde çalışması için gerekli teknik desteğin yanı sıra ilgili personelin yurtdışından ülkemize taşınması, nakliye (paket taşımacılık) hizmetleri vb. faaliyetleri bulunmaktadır.

 


Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2016'nın ilk çeyreğinde kurulan Bibilenvar İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve Vergi Hukuku kapsamında hizmet vermektedir.

  İletişim
  Bibilenvar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

info@bibilenvar.com

0216 456 47 81

0216 456 47 82